Tel. +48 32 7614006

Promocja serwis klimatyzacji

W promocji taniej. Zamawiając u nas kompletny serwis klimatyzacji z ozonowaniem i wymianą filtra przeciwpyłkowego zakupionego w naszej firmie oszczędzasz do 40 zł (porównaj z cennikiem)

W trakcie obsługi układu klimatyzacji w samochodzie wykonane zostaną następujące czynności:

- opróżnienie układu z czynnika
- oczyszczenie czynnika i układu z wody
- podciśnieniowa próba szczelności układu
- napełnienie układu, wymiana oleju, uzupełnienie czynnika w razie potrzeby z barwnikiemUV
- sprawdzenie ciśnienia układu
- ozonowanie parownika i wnętrza pojazdu
- wymiana zakupionego u nas filtra pyłkowego

Cena usługi - 150 zł

Promocja ważna do odwołania. Do ceny należy doliczyć koszt filtra pyłkowego oraz ubytek czynnika. W przypadku stwierdzenia nieszczelności przekraczającej 40 gram również koszt usunięcia nieszczelności. W przypadku stwierdzenia nieszczelności przekraczającej 40 gram firma LIDERSPEED zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi. UWAGA ! Nie naprawiamy układów klimatyzacji. Firma LIDERSPEED nie daje gwarancji na szczelność układu klimatyzacji ponieważ nie jest producentem takich układów. Gwarancję na szczelność oraz prawidłowe funkcjonowanie układu klimatyzacji daje producent pojazdu w przypadku klimayzacji montowanej fabrycznie. W przypadku klimatyzacji montowanej po zakupie nowego pojazdu gwarancję taką daje producent układu lub firma montująca klimatyzację w pojeździe. Firma LIDERSPEED daje gwarancję na prawidłowe wykonanie usługi serwisu klimatyzacji.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

System rezerwacji terminów

 

rezerwacja-online

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem