Tel. +48 32 7614006

Klimatyzacja - odgrzybianie - napełnianie

Regulamin korzystania z usług w związku z COVID-19

W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną zmieniamy niektóre zasady obsługi naszych klientów:

1. Nasi pracownicy nie mogą wsiadać do Państwa samochodów. W związku z tym będziemy Państwa prosić o samodzielne wjeżdżanie na stanowiska obsługi oraz wyjeżdżanie z nich. Jeżeli nie czują się Państwo na siłach by samodzielnie wjeżdżać na stanowiska prosimy o przyjechanie z osobą, która będzie mogła wykonać wskazane czynności. Nie będzie również możliwości pozostawienia pojazdu na naszym warsztacie w celu obsługi w tzw. wolnej chwili przez nasz personel. Wjazd  na stanowisko oraz wyjazd z niego odbywa się na Państwa odpowiedzialność. Warsztat nie będzie ponosił odpowiedzialności za wyrządzone szkody powstałe podczas tych czynności.

2. Przed wjechaniem na stanowisko będą Państwo poproszeni o samodzielne wyciągnięcie przywiezionych opon z pojazdu i pozostawienie ich przed warsztatem.

3. Po wjechaniu na stanowisko będą Państwo mogli:
- poczekać w pojeździe nie wychodząc z niego przy zamkniętych drzwiach i wyłączonym silniku
- opuścić pojazd oraz poczekać na zewnątrz warsztatu do czasu ukończenia czynności przy Waszym samochodzie
- skorzystać z poczekalni usytuowanej na pierwszym piętrze nad warsztatem.
W czasie tym nie powinni się Państwo oddalać na wypadek konieczności przeparkowania pojazdu.

4. Po wykonaniu przez nas obsługi Waszego pojazdu poprosimy Państwa o samodzielne wyjechanie ze stanowiska oraz samodzielne spakowanie wymienionych opon oraz zużytych worków na opony.

5. Warsztat nie zapewnia toalety dla klientów. Nie zapewniamy również innej infrastruktury sanitarnej a w szczególności środków higieny osobistej.

6. Tak jak do tej pory podczas wymiany opon dostaną Państwo nowe worki na opony jednak zużyte worki będziemy Państwu oddawać.

7. Prosimy również o nie pozostawianie śmieci w śmietnikach znajdujących się na naszym warsztacie.

8. Klienci wykonujący usługę serwisu klimatyzacji oraz innych usług będą poproszeni o wykonanie niezbędnych w tym celu czynności wewnątrz swojego pojazdu. W związku z tym nie będą mogli pozostawić pojazdu i oddalić się od niego.

9. Osoby które mają tzw objawy grypowe proszene są o umówienie się na inny termin.

10. Każdy klient jest zobowiązany zakryć nos i usta przebywając na terenie naszego warsztatu. Klientowi nie spełniającemu tego wymogu warsztat może odmówić obsługi. Wyjątkiem jest sytuacja gdy klient podczas obsługi przebywa w pojeździe a ten ma pozamykane okna.

11. 7.Prawo do interpretacji regulaminu należy do personelu firmy LIDERSPEED

Regulamin ma charakter tymczasowy do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy.

W promocji taniej. Zamawiając u nas kompletny serwis klimatyzacji z ozonowaniem i wymianą filtra przeciwpyłkowego zakupionego w naszej firmie oszczędzasz do 40 zł (porównaj z cennikiem)

W trakcie obsługi układu klimatyzacji w samochodzie wykonane zostaną następujące czynności:

- opróżnienie układu z czynnika
- oczyszczenie czynnika i układu z wody
- podciśnieniowa próba szczelności układu
- napełnienie układu, wymiana oleju, uzupełnienie czynnika w razie potrzeby z barwnikiemUV
- sprawdzenie ciśnienia układu
- ozonowanie parownika i wnętrza pojazdu
- wymiana zakupionego u nas filtra pyłkowego

Cena usługi - 150 zł

Promocja ważna do odwołania. Do ceny należy doliczyć koszt filtra pyłkowego oraz ubytek czynnika. W przypadku stwierdzenia nieszczelności przekraczającej 40 gram również koszt usunięcia nieszczelności. W przypadku stwierdzenia nieszczelności przekraczającej 40 gram firma LIDERSPEED zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi. UWAGA ! Nie naprawiamy układów klimatyzacji. Firma LIDERSPEED nie daje gwarancji na szczelność układu klimatyzacji ponieważ nie jest producentem takich układów. Gwarancję na szczelność oraz prawidłowe funkcjonowanie układu klimatyzacji daje producent pojazdu w przypadku klimayzacji montowanej fabrycznie. W przypadku klimatyzacji montowanej po zakupie nowego pojazdu gwarancję taką daje producent układu lub firma montująca klimatyzację w pojeździe. Firma LIDERSPEED daje gwarancję na prawidłowe wykonanie usługi serwisu klimatyzacji.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

ozonowanie-klimatyzacjiUsługa ta gwarantuje usunięcie nieprzyjemnego zapachu z wnętrza samochodu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację. Metoda ta pozwala na usunięcie przyczyn zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji...
Zapewnia także usunięcie bakterii, pleśni i grzybów np Legionelli. Bakteria ta wywołuje nieswoistą odmianę zapalenia płuc zwaną Legionellozą. Występuje ona w układach klimatyzacji oraz kanałach wentylacyjnych..

Ozon O3 jest aktywną, trójatomową odmianą tlenu. W naturze proces ten zachodzi głównie w czasie burzy. Świeży, orzeźwiający zapach unoszący się po przejściu burzy zawdzięczamy właśnie ozonowi.
Ozon napotykając na rozmaite zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu łączy się z nimi powodując ich utlenienie. W ten sposób niszczonych jest wiele niepożądanych substancji. Pozostały po procesie ozon rozpada się samoczynnie z powrotem do tlenu.

Efekty oczyszczania powietrza przy użyciu ozonu są dużo skuteczniejsze, bezpieczniejsze i trwalsze, niż w przypadku zastosowania chloru czy odświeżaczy powietrza , które tylko maskują przykrą woń i nie dezynfekują. Dla porównania, działanie bakteriobójcze i biobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych. Działanie bakteriobójcze i biobójcze wykazuje w stężeniu ok. 13 μg/dm3.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

odgrzybianie-ultradzwiekamiW celu poprawnego oczyszczenia układu klimatyzacji nie wystarczy od czasu do czasu wymienić filtr przeciwpyłkowy. Filtr kabinowy jest skuteczną barierą dla kurzu i innych zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz lecz nie zapewnia ochrony przed grzybami, bakteriami, pleśniami i innymi mikroorganizmami, które gnieżdżą się w parowniku układu klimatyzacji.
Stosowanie ogólnodostępnych środków w postaci płynów, sprayów, pianek czy też atomizerów, które wprowadza się bezpośrednio do wylotów nawiewów powietrza daje efekt krótkotrwały lub żaden ponieważ potrafią one oczyścić tylko fragmenty kanałów wentylacyjnych nie docierając tam gdzie rozwijają się drobnoustroje czyli do parownika. Nie docierają one również w inne miejsca kabiny np. pod tapicerkę. I tu z pomocą przychodzą ultradźwięki.
Proponujemy Państwu rozwiązanie tego problemu poprzez odgrzybienie i dezynfekcję nie tylko układu klimatyzacji ale również całego wnętrza pojazdu urządzeniem ultradźwiękowym.
AIR+ jest profesjonalnym urządzeniem złożonym z rozpylacza ultradźwiękowego, który uwalnia w kabinie pojazdu mgiełkę specjalnej substancji w postaci mikroskopijnych kropelek. Dzięki AIR+ substancja higieniczna penetruje cały układ klimatyzacji aż do parownika oraz wnętrze pojazdu ( dywaniki, tapicerkę itp. ) uwalniając go z pleśni, bakterii oraz alergenów. Odgrzybianie ultradźwiękami zapewnia Państwu pozbycie się nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu pojazdu

Metoda chemiczna jest skuteczną alternatywą ozonowania

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

serwis-klimatyzacjiDo serwisowania klimatyzacji w naszym warsztacie wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia lidera na rynku klimatyzacji firmy TEXA co gwarantuje usługę na wysokim poziomie. Sprawność klimatyzacji uzależniona jest przede wszystkim od ilości czynnika chłodniczego, którym napełniony jest układ. Układ klimatyzacji nie będzie prawidłowo działał w sytuacji kiedy czynnika jest za mało lub za dużo. Zbyt duża ilość czynnika chłodniczego grozi uszkodzeniem sprężarki. Specyfika gazu jest taka, że nawet pomimo zupełnej szczelności układu w ciągu roku ubywa do 15 proc. czynnika, co powoduje obniżenie sprawności klimatyzacji. Zbyt mała ilość czynnika powoduje że mimo ciągłej pracy sprężarki nie udaje się osiągnąć odpowiedniej temperatury.

Oferujemy Państwu kompleksowe przeglądy klimatyzacji czyli:
- opróżnienie układu z czynnika
- oczyszczenie czynnika i układu z wody
- podciśnieniowa próba szczelności układu
- napełnienie układu, wymiana oleju, czynnika z barwnikiem UV
- odgrzybianie (na życzenie możemy wykonać tylko odgrzybianie ultradźwiękami lub ozonowanie)
- sprawdzenie ciśnienia układu,
czyli wszystko, co składa się na profesjonalny serwis klimatyzacji.

Nasza firma nie zajmuje się naprawą układów klimatyzacji.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

System rezerwacji terminów

 

rezerwacja-online

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem