Tel. +48 32 7614006

Naprawa rozruszników

rozrusznikRozrusznika używany kilka razy dziennie, więc powinniśmy zauważyć każdą usterkę tego układu. Gdy po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik pracuje zbyt wolno nie musi to zawsze oznaczać rozładowanego akumulatora. Przyczyną może być awaria rozrusznika. Inne objawy to nadmierne hałasy podczas uruchamiania pojazdu, metaliczne stuki, praca bez charakterystycznego terkotu z równoczesnym zwiększeniem prędkości obrotowej oraz brak reakcji na przekręcenie kluczyka w stacyjce.

Nasza firma proponuje Państwu naprawy rozruszników. Rozrusznik jest demontowany z pojazdu a następnie sprawdzane są a w razie potrzeby wymieniane na nowe wszystkie elementy elektryczne oraz mechaniczne.
Koszty związane z naprawą rozrusznika to jego demontaż-montaż - cena od 50 zł oraz naprawa rozrusznika polegająca na sprawdzeniu części składowych, ich weryfikacji a następnie wymianie uszkodzonych na nowe - cena możliwa do ustalenia dopiero po wykonaniu w/w czynności z reguły waha się w okolicach 120-400 zł.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

System rezerwacji terminów

 

rezerwacja-online

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem