Przechowalnia opon i kół

Jako użytkownicy samochodu, wiemy z własnego doświadczenia jak uciążliwa jest czasem sezonowa wymiana opon. Wielu z nas niechętnie zabiera się do zmiany opon. Trzeba wyjąć opony z piwnicy, czy też komórki załadować je do samochodu i przyjechać do zakładu wulkanizacyjnego.
Postanowiliśmy zaradzić tego typu problemom uruchamiając sezonową przechowalnie opon i kół. Teraz nie będą Państwo męczyć się z wożeniem swoich opon do zmiany. Każdy klient, który wyrazi taką wolę może pozostawić swoje opony letnie czy też zimowe w naszej przechowalni.
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon bądź kół odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynie, zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.
Aby możliwie skrócić czas usługi sezonowej zmiany ogumienia wszystkie pozostawione u nas koła będą wyważane przed nadchodzącym sezonem. Oznacza to dla Państwa oszczędność czasu, gdyż przy następnej wizycie będziemy je mogli bezzwłocznie montować w Państwa samochodzie. Każdy klient dostaje pokwitowanie oddania opon czy też kół do przechowalni. Opony są w odpowiedni sposób opisane i skatalogowane.

Opony i felgi pozostawione przez Was w naszym hotelu są ubezpieczone. Obiekt w którym są przechowywane opony jest monitorowany elektronicznie z zapisem nagrań do jednego miesiąca wstecz co w znacznym stopniu podwyższa bezpieczeństwo twoich opon i kół.

Zapraszamy również zmotoryzowanych mieszkańców miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

Liderspeed Kowalewski Dariusz
42-500 Bedzin
ul. Małobądzka 32
NIP. 6443183439
tel. +48 327614006

PKO BP Oddział1w Katowicach ul. Damrota 23, 40-022 Katowice.
rachunek numer: 21 1020 2313 0000 3502 0208 7096