Wulkanizacja

Serwis i wymiana opon

- Sezonowa wymiana opon
- Obsługa pojazdów z ogumieniem niskoprofilowym, run-flat oraz busów
- SprzedaĹź opony nowe do wszystkich pojazdĂłw - bardzo atrakcyjne ceny
- Sprzedaż opony używane z gwarancją. Tylko opony z zachodu
- SprzedaĹź felg stalowych oraz aluminiowych
- Pompowanie kół azotem
- Przechowalnia opon
- Naprawa opon bezdętkowych oraz dętek samochodowych - wulkanizacja

Serdecznie zapraszamy do wymiany opon w naszym serwisie. Zapewniamy wysoką jakość usług dzięki wysokiej klasy maszynom użytym do obsługi wulkanizacji oraz wysokiej klasy materiałom eksploatacyjnym. Wulkanizacja w okresie sezonowej wymiany opon nie zajmuje się innymi naprawami dzięki czemu możemy zaproponować krótkie terminy. Dzięki możliwości telefonicznego umówienia terminu wymiany opon nie muszą Państwo stać w długich kolejkach. Dysponujemy również systemem rezerwacji terminów online. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie. Sezonowe przechowywanie opon odbywa się w specjalnie przystosowanym magazynie, zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon. Każdy klient dostaje pokwitowanie oddania opon do przechowalni. Opony są w odpowiedni sposób opisane i skatalogowane.

Warsztat posiada ubezpieczenie OC, które między innymi gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody w mieniu powierzonym przez klienta.

Zapraszamy również zmotoryzowanych mieszkańców miast ościennych:Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

Liderspeed Kowalewski Dariusz
42-500 Bedzin
ul. Małobądzka 32
NIP. 6443183439
tel. +48 327614006

PKO BP Oddział1w Katowicach ul. Damrota 23, 40-022 Katowice.
rachunek numer: 21 1020 2313 0000 3502 0208 7096