Tel. +48 32 7614006

Naprawa alternatorów

alternatorAlternator to urządzenie zaopatrujące nasz pojazd w prąd. Jeżeli jest sprawny to po włączeniu zapłonu świeci się lampka akumulatora, która gaśnie po załączeniu silnika. O awarii alternatora informuje nas ta sama kontrolka świecąc się, migając lub żarząc przy uruchomionym silniku. Przed oddaniem alternatora do naprawy należy sprawdzić w jakim stanie jest pasek klinowy napędzający nasz alternator. Jego zerwanie lub nadmierne wyluzowanie będzie powodowało wyżej wymienione objawy. Oprócz usterek elektrycznych (regulator napięcia) w alternatorze naszego pojazdu mogą wystąpić różnego rodzaju usterki mechaniczne takie jak pęknięcie obudowy alternatora, zatarcie łożysk, uszkodzenie wirnika lub stojana, zużycie szczotek.

Nasza firma proponuje Państwu naprawy alternatorów. Alternator jest demontowany z pojazdu a następnie sprawdzane są a w razie potrzeby wymieniane na nowe wszystkie elementy elektryczne oraz mechaniczne.
Koszty związane z naprawą alternatora to jego demontaż-montaż - cena od 50 zł oraz naprawa alternatora polegająca na sprawdzeniu części składowych, ich weryfikacji a następnie wymianie uszkodzonych na nowe - cena możliwa do ustalenia dopiero po wykonaniu w/w czynności z reguły waha się w okolicach 150 zł.

Zapraszamy również zmotoryzowanych klientów miast ościennych: Będzin, Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Śląskie

System rezerwacji terminów

 

rezerwacja-online

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem